Hakkımızda

Çekix Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret A.Ş

Çekix Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret A.Ş, bilişim sektöründe müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı cevap veren, yeni teknolojileri müşterilerine sunan, sunduğu hizmet veya ürünlerde müşteri memnuniyetine önem verme esasını ön planda tutan uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Müşterilere en iyi profesyonel hizmeti sunma anlayışı ile çözümlerde güvenilir, hızlı ve farklı alternatifler sunmaya odaklanmıştır.

Bilişim sektöründe; müşteri istekleri doğrultusunda ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, en son yenilikler ışığında kaliteli, ekonomik, güvenli ve etkin ürün/hizmet sunabilmekteyiz. Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak Türkiye’de ve tüm dünyada faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak, müşteri ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde tutan öncü bir şirket haline gelmeyi hedefleri doğrultusunda amaçlamış bir yapıya sahibiz.

Uzmanlık Derecelerimiz

Uzman olduğumuz alanlarda sorunlarınıza en hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

  • Web Tabanlı Sistemler 99%

  • Mobil Sistemler 99%

  • Masaüstü Yazılımları 80%

  • Veri Haberleşme Altyapıları 99%

  • Elektronik 99%

Neden Biz?

Siz değerli bireysel müşterilerimizin, uygulamalarımız ile ilgili desteklerimizi en iyi kalitede sunmakta, soru ve sorunlarınıza kısa sürede cevap vermekteyiz.

Çekix olarak temel prensiplerimizden biri olan güvenirliilik konusunda oldukça hassasız.Hizmet sağladığımız kişi ya da kurumlara en hızlı ve güvenilir çözüm sağlamaktan dolayı gururluyuz

Hizmet sağladığımız çözümlerin sonrasında geliştirilebilmeye açık olmasına özen gösteriyoruz.Çalışmalarımızın okunabilir ve anlaşılabilir olmasına önem veriyoruz.

Prensiplerimiz

Toplumsal fayda sağlayacak konularda hizmet vermeye gayret göstererek yararlı ve kolaylaştıran ürünler sunmayı hedefliyoruz.