myHoti Otel Uygulaması

Myhoti uygulaması, müşterilerinize maksimum hizmeti sunmanız için tasarlanmıştır.

myHoti uygulamasını kullanarak QR kod ile ödeme sistemini kullanabilirsiniz.Myhoti paneli üzerinden müşterilerinize oluşturduğunuz özel promosyon, organizasyon ve içerikleri bir dokunuşla bildiri olarak gönderebilirsiniz.Müşterilerinizden gelen dilekçe, talep ve şikayetleri anında görebilir ve cevaplayabilirsiniz. Anket ve değerlendirme bilgilerinizi görebilir, hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz.Müşterilerinizden gelen istekleri karmaşadan uzak tek bir noktada organize edebilirsiniz. Ayrıca Myhoti uygulamasının zengin dil seçenekleri sayesinde yerli ve yabancı müşterileriniz ile en doğru iletişim arayüzünü kullanarak onların memnun kalmasını sağlayabilirsiniz.

myHoti uygulamasını kullanarak QR kod ile ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Myhoti paneli üzerinden misafirlerinize oluşturduğunuz özel promosyon, organizasyon ve içerikleri bir dokunuşla bildiri olarak gönderebilirsiniz. Misafirlerinizden gelen dilekçe, talep ve şikayetleri anında görebilir ve cevaplayabilirsiniz. Anket ve değerlendirme bilgilerinizi görebilir, hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Misafirlerinizden gelen istekleri karmaşadan uzak tek bir noktada organize edebilirsiniz. Ayrıca Myhoti uygulamasının zengin dil seçenekleri sayesinde yerli ve yabancı misafirlerininz ile en doğru iletişim arayüzünü kullanarak onların memnun kalmasını sağlayabilirsiniz.

Otelinizin sağlamış olduğu hizmetleri doğrudan misafirleriniz memnuniyetine sunarak daha fazla etkileşim alabilirsiniz. myHoti otel ve misafir arasındaki etkileşimi en faydalı şekilde kurabilecek algoritmalarla tasarlanmıştır. Hemen myHoti uygulamasına sahip olarak ayrıcalıklı özelliklerden faydalanabilirsiniz.

<strong>Share</strong> the Work