Towcex Çekici Uygulaması

Towcex ile saniyeler içerisinde oto kurtarma ve oto çekici çağırma işlemini yapabilirsiniz.

Towcex , vasıtaya sahip gerçek ve tüzel kişilerin oto çekici ve oto kurtarma ihtiyaçlarına mobil uygulama aracılığıyla en hızlı çözümü sunan bir sistemdir. Sistem içerisinde bir çok araç eklenebilir ve her şehirde kullanılabilir. Online ödeme sistemi ile kullanıcılarına en hızlı şekilde hizmet vermektedir

Araç(taşıt) sahiplerinin çekicilere tek tek ulaşmak yerine geliştirdiğimiz uygulama ile bulunduğu konuma en yakın çekiciyi yönlendirmiş oluyoruz. İşi kabul etmiş çekicinin anlık konumunu, tahmini geliş süresi, vb. özellikleri görebilir. Gitmek istediği yerin konumunu seçerek çekicinin o konuma bırakma hizmetini sağlıyoruz.

Vasıtaya sahip gerçek ve tüzel kişilerin oto çekici ve oto kurtarma ihtiyaçlarına gelişen teknolojiler ile en iyi şekilde hizmetler vererek değerli vakitlerinden zaman kazandırmak.

Oto kurtarma ve oto çekici işlemlerini hızlı, ekonomik ve güvenilir bir biçimde hizmet sağlayarak araç sahiplerinin yolda yalnız olmadığını hissetmesini sağlamak.

Towcex ‘in en önemli özelliklerinden biri olan, araç sahipleri ile çekici arasındaki iletişimini sağlıyoruz. Yani araç(taşıt) sahiplerinin çekicilere tek tek ulaşmak yerine geliştirdiğimiz uygulama ile bulunduğu konuma en yakın çekiciyi yönlendirmiş oluyoruz. İşi kabul etmiş çekicinin anlık konumunu, tahmini geliş süresi, vb. özellikleri görebilir. Gitmek istediği yerin konumunu seçerek çekicinin o konuma bırakma hizmetini sağlıyoruz.

<strong>Share</strong> the Work